Кошик
Немає відгуків, додати

«БУДІАРТ» — будівельні матеріали та оренда спецтехніки

+380 (50) 829-16-98
+380 (98) 858-92-88
Вітрина
«БУДІАРТ» — будівельні матеріали та оренда спецтехніки

ТОВ «БУДІАРТ» — будівельні матеріали та техніка з доставкою

Матеріали продаємо, техніку здаємо в оренду, з усіма працюєм за договором!

Пропонуємо газоблок, ЗБВ продукцію, цемент, бетонні плити, сипучі будівельні матеріали на продаж, а також повний спектр будівельної, дорожньої і ремонтної техніки в оренду. З кожним замовником працює персональний консультант, підписується договір. Кожному індивідуально розраховуються ціни. У нас ви отримаєте техніку, допомогу експертів, надійне офіційне співробітництво.

В каталог пропозицій

Популярне в каталозі

Що виділяє нашу продукцію на вітчизняному ринку

Демократична ціна

Це стосується будівельних матеріалів і оренди спецтехніки. Всі матеріали ми закуповуємо безпосередньо від виробників, ще й великим оптом. Звідси низька ціна. Спецтехніка вся наша, зберігається на власних майданчиках, є у великій кількості, тому і оренда доступна.

Висока якість

За цими словами стоять надійні ліцензовані виробники, сертифікована продукція, імпортна і високоефективна техніка. На всі пропозиції в каталозі у нас є документи, що підтверджують якість.

Гарантована наявність

Ми завжди працюємо без посередників і з чітким контролем всіх процесів. Саме тому в каталозі завжди вказана актуальна інформація про наявність будівельних матеріалів і техніки на складі.

Побачити все пропозиції!

Топ-4 причини вибрати нас партнером

1

Завжди оформляємо договір — в ньому прописуємо всі аспекти майбутньої співпраці і узгоджені деталі. Це двосторонній захист всіх аспектів спільної роботи, а також фіксація конкретних умови роботи, термінів співпраці, розцінок.

2

Доставляємо в обумовлені терміни — техніку приганяємо до вас самі, а будівельні матеріали доставляємо за попередньою домовленістю. Спосіб доставки і всі деталі обговорюємо заздалегідь і завжди індивідуально.

3

Пропонуємо чіткі консультації — підбираємо техніку під конкретні проекти і роботи на вашому об'єкті. А по матеріалам розраховуємо потрібну кількість під ваш проект, надаємо документи від виробника, ін.

4

Гнучко працюємо з кожним — даємо індивідуальні знижки, постійним клієнтам пропонуємо розстрочку платежу, індивідуально прораховуємо ціни в залежності від термінів співпраці і географії об'єкта.

Як оформляємо співпрацю

Крок 1

Приймаємо вашу заявку та вхідні дзвінки

 
 
 
Крок 2

Повністю консультуємо, уточнюємо деталі

 
 
 
Крок 3

Підписуємо договір про співпрацю

 
 
 
Крок 4

Уточнюємо варіанти оплати і терміни її внесення

 
 
 
Крок 5

Надаємо техніку або доставляємо матеріали

 
 
 
Крок 6

Постійно знаходимося з вами на зв'язку

 
 
 

На сайті вже представлені всі актуальні пропозиції

Вибирайте самостійно або заповнюйте заявку на консультацію!

Наші менеджери допоможуть все точно визначити і підібрати, оформити в договір і отримати максимум бонусів від співпраці з нами. Шукаєте надійного партнера? Це ми!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner